Rtv header 03

2e divisie A

Reflex (mannen)

Laatste bewerking:

dinsdag 25 april 2017 15:13

  

Competitie: 1e divisie A (seizoen 2016-2017)

Programma: 22 april

Uitslagen: 15 april

Wedstrijden:

Vorige wedstrijden:

Alterno 2 - Reflex

Arvevo - Avior

VC Landgraaf - Scylla

Peelpush - EVV

VC Voerendaal - VC Zwolle 2

AVV Keistad - Apollo 8

3-1

0-4

2-3

3-1

1-3

4-0

EVV - VC Landgraaf

2-3

 

 Eindstand: na 22 april

pl.

 team

gs

w

v

pt

v-t

ds

mp

1.

  Reflex (K)

22

18

4

82

68-25

+43

0

2.

  Peelpush

22

16

6

73

60-34

+26

0

3.

  VV Alterno 2

22

16

6

72

58-32

+26

0

4.

  VC Voerendaal

22

13

9

66

56-40

+16

0

5.

  Scylla

22

14

8

61

49-42

+7

0

7.

  AVV Keistad

22

12

10

57

49-46

+3

0

6.

  EVV

22

11

11

55

45-46

-1

0

8.

  Avior

22

9

13

48

43-51

-8

0

9.

  VC Zwolle 2

22

8

14

44

38-55

-17

0

10.

  Apollo 8 (d)

22

7

15

40

35-59

-24

0

11.

  VC Landgraaf (d)

22

6

16

39

35-57

-22

0

12.

  Arvevo (d)

22

1

21

23

22-71

-49

0

  

 24 september

 1 oktober

 Reflex - VV Alterno 2

 Apollo 8 - AVV Keistad

 VC Zwolle 2 - VC Voerendaal

 Avior - Arvevo

 Scylla - VC Landgraaf

 EVV - Peelpush

3-1

2-3

3-2

4-0

1-3

1-3

 VV Alterno 2 - Scylla

 Arvevo - Apollo 8

 Avior - EVV

 VC Landgraaf - Peelpush

 AVV Keistad - VC Zwolle 2

 VC Voerendaal - Reflex

4-0

1-3

4-0

1-3

3-1

3-1

 8 oktober

 15 oktober

 Reflex - AVV Keistad

 Apollo 8 - Avior

 Peelpush - VV Alterno 2

 VC Zwolle 2 - Arvevo

 Scylla - VC Voerendaal

 VC Landgraaf - EVV

4-0

1-3

4-0

3-1

2-3

1-3

 VV Alterno 2 - VC Landgraaf

 Arvevo - Reflex

 Avior - VC Zwolle 2

 EVV - Apollo 8

 AVV Keistad - Scylla

 VC Voerendaal - Peelpush

3-1

2-3

0-4

3-1

3-1

2-3

 22-29 oktober

 5 november

 22: VC Landgraaf - VC Voerendaal

 29: VV Alterno 2 - EVV

 29: Reflex - Avior

 29: Peelpush - AVV Keistad

 29: VC Zwolle 2 - Apollo 8

 29: Scylla - Arvevo

2-3

4-0

4-0

3-1

3-2

4-0

 Arvevo - Peelpush

 Apollo 8 - Reflex

 Avior - Scylla

 EVV - VC Zwolle 2

 AVV Keistad - VC Landgraaf

 VC Voerendaal - VV Alterno 2

1-3

0-4

1-3

4-0

3-1

4-0

 12 november

 19 november

 VV Alterno 2 - AVV Keistad

 Reflex - VC Zwolle 2

 Peelpush - Avior

 Scylla - Apollo 8

 VC Voerendaal - EVV

3-2

3-2

3-1

3-1

3-1

 Arvevo - VV Alterno 2

 VC Zwolle 2 - Scylla

 Avior - VC Landgraaf

 EVV - Reflex

 AVV Keistad - VC Voerendaal

0-4

1-3

4-0

3-1

2-3

 26 november

 3 december

 VC Landgraaf - Arvevo

 Apollo 8 - Peelpush

4-0

3-2

 VV Alterno 2 - Avior

 Peelpush - VC Zwolle 2

  Scylla - Reflex

 VC Landgraaf - Apollo 8

 AVV Keistad - EVV

 VC Voerendaal - Arvevo

3-1

4-0

0-4

3-1

3-1

4-0

 10 december

 17 december

 Arvevo - AVV Keistad

 Reflex - Peelpush

 Apollo 8 - VV Alterno 2

 VC Zwolle 2 - VC Landgraaf

 Avior - VC Voerendaal

 EVV - Scylla

2-3

3-1

0-4

3-1

3-2

1-3

 VV Alterno 2 - VC Zwolle 2

 Arvevo - EVV

 VC Landgraaf - Reflex

 AVV Keistad - Avior

 VC Voerendaal - Apollo 8

4-0

1-3

0-4

4-0

3-1

 14 januari

 21 januari

 Reflex - VC Voerendaal

 Apollo 8 - Arvevo

 Peelpush - VC Landgraaf

 VC Zwolle 2 - AVV Keistad

 Scylla - VV Alterno 2

 EVV - Avior

4-0

3-2

3-1

1-3

3-1

2-3

 VV Alterno 2 - Peelpush

 Avior - Apollo 8

 AVV Keistad - Reflex

 VC Voerendaal - Scylla

1-3

3-2

2-3

4-0

 28 januari

 4 februari

 Reflex - Arvevo

 Apollo 8 - EVV

 Peelpush - VC Voerendaal

 VC Zwolle 2 - Avior

 Scylla - AVV Keistad 1

 VC Landgraaf - VV Alterno 2

4-0

2-3

1-3

2-3

3-1

1-3

 Arvevo - Scylla

 Apollo 8 - VC Zwolle 2

 Avior - Reflex

 EVV - VV Alterno 2

 AVV Keistad - Peelpush

 VC Voerendaal - VC Landgraaf

1-3

4-0

1-3

3-1

3-2

3-1

 11 februari

 16-18 februari

 VV Alterno 2 - VC Voerendaal

 Reflex - Apollo 8

 Peelpush - Arvevo

 VC Zwolle 2 - EVV

 Scylla - Avior

 VC Landgraaf - AVV Keistad

3-2

4-0

3-2

1-3

3-1

1-3

 16: VC Zwolle 2 - Reflex
 18: Peelpush - Scylla

2-3

4-0

 4 maart

 11 maart

 Arvevo - VC Landgraaf

 Apollo 8 - Scylla

 Avior - Peelpush

 EVV - VC Voerendaal

2-3

0-4

1-3

4-0

 VV Alterno 2 - Arvevo

 Reflex - EVV

 Peelpush - Apollo 8

 Scylla - VC Zwolle2

 VC Landgraaf - Avior

 VC Voerendaal - AVV Keistad

3-1

3-1

1-3

3-1

3-1

4-0

 18 maart

 25 maart

 Arvevo - VC Zwolle 2

 EVV - AVV Keistad

1-3

3-1

 Arvevo - VC Voerendaal

 Reflex - Scylla

 Apollo 8 - VC Landgraaf

 VC Zwolle 2 - Peelpush

 Avior - VV Alterno 2

1-3

4-0

3-1

1-3

1-3

 30 maart-1 april

 8 april

 30: AVV Keistad - VV Alterno 2

 01: VV Alterno 2 - Apollo 8

 01: Peelpush - Reflex

 01: Scylla - EVV

 01: VC Landgraaf - VC Zwolle 2

 01: AVV Keistad - Arvevo

 01: VC Voerendaal - Avior

1-3

4-0

3-2

4-0

1-3

1-3

3-2

 Reflex - VC Landgraaf

 Apollo 8 - VC Voerendaal

 VC Zwolle 2 - VV Alterno 2

 Avior - AVV Keistad

 Scylla - Peelpush

 EVV - Arvevo

3-1

3-1

1-3

2-3

3-2

3-1

 15 april

 22 april  

 EVV - VC Landgraaf

2-3

 VV Alterno 2 - Reflex

 Arvevo - Avior

 Peelpush - EVV

 VC Landgraaf - Scylla

 AVV Keistad - Apollo 8

 VC Voerendaal - VC Zwolle 2

3-1

0-4

3-1

2-3

4-0

1-3

 

 Alle uitslagen

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10 11

12

1.

  Arvevo

X

2-3

1-3

0-4

2-3

0-4

1-3

1-3

2-3

1-3

1-3

1-3

2.

  AVV Keistad

1-3

X

2-3

1-3

3-1

4-0

3-2

3-1

2-3

3-1

4-0

3-1

3.

  VC Voerendaal

4-0

4-0

X

4-0

3-1

3-2

2-3

4-0

3-1

1-3

3-1

3-1

4.

  VV Alterno 2

3-1

3-2

3-2

X

3-1

3-1

1-3

4-0

3-1

4-0

4-0

4-0

5.

  VC Landgraaf

4-0

1-3

2-3

1-3

X

3-1

1-3

2-3

0-4

1-3

3-1

1-3

6.

  Avior

4-0

2-3

3-2

1-3

4-0

X

1-3

1-3

1-3

0-4

3-2

4-0

7.

  Peelpush

3-2

3-1

1-3

4-0

3-1

3-1

X

4-0

3-2

4-0

1-3

3-1

8.

  Scylla

4-0

3-1

2-3

3-1

1-3

3-1

3-2

X

0-4

3-1

3-1

4-0

9.

  Reflex

4-0

4-0

4-0

3-1

3-1

4-0

3-1

4-0

X

3-2

4-0

3-1

10.

  VC Zwolle 2

3-1

1-3

3-2

1-3

3-1

2-3

1-3

1-3

2-3

X

3-2

1-3

11.

  Apollo 8

3-2

2-3

3-1

0-4

3-1

1-3

3-2

0-4

0-4

4-0

X

2-3

12.

  EVV

3-1

3-1

4-0

3-1

2-3

2-3

1-3

1-3

3-1

4-0

3-1

X

 

 

 

  * * * * * * * * * *

 

 

Beker: landelijk - ronde 2 - poule B (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden: 22 oktober

Zaanstad - Compaen
Reflex - EVV

Reflex - Zaanstad

2-1

2-0

2-0

EVV - Compaen

Compaen - Reflex

EVV - Zaanstad

1-2

1-2

0-2

 

 Eindstand: 2e ronde

pl.

 team

gs

w

v

pt

v-t

ds

1.

   Reflex

3

3

0

8

6-1

+5

2.

   Zaanstad

3

2

1

5

4-3

+1

3.

   Compaen

3

1

2

4

4-5

-1

4.

   EVV

3

0

3

1

1-6

-5

   Reflex naar 3e ronde

 

 

Beker: landelijk - ronde 1 - poule H (seizoen 2016-2017)

 

Wedstrijden: 17 september

VV Utrecht - Keistad

Reflex - Sovoco

Reflex - VV Utrecht

2-0

2-1

2-0

Sovoco - Keistad

Keistad - Reflex

Sovoco - VV Utrecht

2-0

1-2

0-2

 

 Eindstand: 1e ronde

pl.

 team

gs

w

v

pt

v-t

ds

1.

   Reflex

3

3

0

6

6-2

+4

2.

   VV Utrecht

3

2

1

4

4-2

+2

3.

   Sovoco

3

1

2

3

3-4

-1

4.

   Keistad

3

0

3

1

1-6

-5

   Reflex naar 2e ronde