Rtv header 03

1e klasse D
Go-Ahead K.

Laatste bewerking:
donderdag 25 mei 2017 11:23

 

Competitie: 1e klasse D (seizoen 2016-2017)

Programma: 13 mei

Uitslagen: 6 mei

Wedstrijden: r26-p3

Vorige wedstrijden: r25-p3

Go-Ahead K. - FC Zutphen

DUNO D. - Vroomshoopse Boys

Nunspeet - WHC

Berkum - De Esch

DETO - Bennekom

Hulzense Boys - DOS '37

SVZW - KHC

7-4

3-0

2-3

12-1

2-0

0-1

4-1

Bennekom - Berkum

DOS '37 - DUNO D.

KHC - DETO
De Esch - Go-Ahead K.

WHC - SVZW

Vroomsh. Boys - Hulzense Boys

FC Zutphen - Nunspeet

1-1

1-4

1-3

2-3

2-2

3-0

0-1

   

 Eindstand: na 13 mei

pl.

 team

gs

w

g

v

pt

v-t

ds

mp

1.

   Berkum (1) (K)

26

19

6

1

63

84-24

+60

0

2.

   DUNO D. (3)

26

18

5

3

59

72-28

+44

0

3.

   WHC (2)

26

18

5

3

59

66-36

+30

0

4.

   Bennekom

26

15

4

7

49

56-36

+20

0

5.

   SVZW

26

14

2

10

44

58-38

+20

0

6.

   Nunspeet

26

13

2

11

41

48-32

+16

0

7.

   Go-Ahead K.

26

11

6

9

39

54-55

-1

0

8.

   DOS '37

26

11

3

12

36

42-45

-3

0

9.

   FC Zutphen

26

9

3

14

30

45-61

-16

0

10.

   Vroomshoopse Boys

26

9

3

14

30

27-45

-18

0

11.

   KHC (p/d)

26

7

4

15

25

43-68

-25

0

12.

   DETO (p/d)

26

7

2

17

23

30-47

-17

0

13.

   De Esch (d)

26

4

1

21

13

29-86

-57

0

14.

   Hulzense Boys (d)

26

4

0

22

12

30-83

-53

0

 

Periode 1 (ronde 1-8)

pl.

 team

gs

w

g

v

pt

v-t

ds

mp

1.

   Berkum (1)

8

6

2

0

20

22-6

+16

0

2.

   WHC

8

6

1

1

19

25-13

+12

0

3.

   DUNO D.

8

6

0

2

18

23-10

+13

0

4.

   Bennekom

8

5

1

2

16

20-13

+7

0

5.

   Nunspeet

8

5

1

2

16

15-8

+7

0

6.

   SVZW

8

5

0

3

15

15-10

+5

0

7.

   Go-Ahead K.

8

4

1

3

13

16-15

+1

0

8.

   FC Zutphen

8

4

1

3

13

17-17

0

0

9.

   DOS '37

8

3

2

3

11

13-11

+2

0

10.

   DETO

8

2

1

5

7

13-14

-1

0

11.

   Vroomshoopse Boys

8

1

1

6

4

4-14

-10

0

12.

   KHC

8

1

1

6

4

9-24

-15

0

13.

   De Esch

8

1

0

7

3

7-24

-17

0

14.

   Hulzense Boys

8

1

0

7

3

11-31

-20

0

 

 Periode 2 (ronde 9-17)

pl.

 team

gs

w

g

v

pt

v-t

ds

mp

1.

   WHC (2)

9

7

2

0

23

19-6

+13

0

2.

   Bennekom

9

7

1

1

22

21-10

+11

0

3.

   Berkum (1)

9

5

3

1

18

29-11

+18

0

4.

   SVZW

9

6

0

3

18

26-10

+16

0

5.

   DUNO D.

9

5

3

1

18

24-10

+14

0

6.

   Nunspeet

9

5

1

3

16

19-7

+12

0

7.

   Vroomshoopse Boys

9

5

0

4

15

9-17

-8

0

8.

   KHC

9

4

2

3

14

23-22

+1

0

9.

   DOS '37

9

4

0

5

12

17-20

-3

0

10.

   FC Zutphen

9

3

0

6

9

14-24

-10

0

11.

   Go-Ahead K.

9

2

2

5

8

12-19

-7

0

12.

   De Esch

9

2

0

7

6

12-31

-19

0

13.

   Hulzense Boys

9

1

0

8

3

9-28

-19

0

14.

   DETO

9

0

0

9

0

3-22

-19

0

 

Periode 3 (ronde 18-26)

pl.

 team

gs

w

g

v

pt

v-t

ds

mp

1.

   Berkum (1)

9

8

1

0

25

33-7

+26

0

2.

   DUNO D. (3)

9

7

2

0

23

25-8

+17

0

3.

   Go-Ahead K.

9

5

3

1

18

26-21

+5

0

4.

   WHC (2)

9

5

2

2

17

22-17

+5

0

5.

   DETO

9

5

1

3

16

14-11

+3

0

6.

   DOS '37

9

4

1

4

13

12-14

-2

0

7.

   Bennekom

9

3

2

4

11

15-13

+2

0

8.

   Vroomshoopse Boys

9

3

2

4

11

14-14

0

0

9.

   SVZW

9

3

2

4

11

17-18

-1

0

10.

   Nunspeet

9

3

0

6

9

14-17

-3

0

11.

   FC Zutphen

9

2

2

5

8

14-20

-6

0

12.

   KHC

9

2

1

6

7

11-22

-11

0

13.

   Hulzense Boys

9

2

0

7

6

10-24

-14

0

14.

   De Esch

9

1

1

7

4

10-31

-21

0

 

 3 september (r1-p1) 

 10 september (r2-p1) 

 De Esch - DETO

 Bennekom - DUNO D.

 DOS '37 - Go-Ahead K.

 Vroomshoopse Boys - Berkum

 FC Zutphen - SVZW

 WHC - Hulzense Boys

 KHC - Nunspeet

1-6

1-4

0-2

1-3

0-4

7-1

3-2

 DUNO D. - De Esch

 Nunspeet - Bennekom

 SVZW - DOS '37

 Go-Ahead K. - Vroomsh. Boys

 Hulzense Boys - FC Zutphen

 DETO - WHC

 Berkum - KHC

1-2

2-1

1-0

2-0

1-2

2-3

4-2  

 17 september (r3-p1) 

 24 september (r4-p1) 

 Bennekom - WHC

 FC Zutphen - DETO

 SVZW - Hulzense Boys

 Nunspeet - Go-Ahead K.

 DOS '37 - De Esch

 KHC - Vroomshoopse Boys

 Berkum - DUNO D.

3-2

2-1

3-1

2-1

1-0

1-1

3-1

 De Esch - Bennekom

 Vroomshoopse Boys - DOS '37

 WHC - FC Zutphen

 DUNO D. - KHC

 DETO - SVZW

 Hulzense Boys - Nunspeet

 Go-Ahead K. - Berkum

1-5

1-0

3-2

4-1

0-2

0-4

0-5

 1 oktober (r5-p1) 

 8 oktober (r6-p1) 

 SVZW - DUNO D.

 DETO - Berkum

 FC Zutphen - De Esch

 KHC - Bennekom

 Nunspeet - DOS '37

 WHC - Vroomshoopse Boys

 Hulzense Boys - Go-Ahead K.

1-3

0-0

4-2

0-3

0-2

1-0

1-6  

 De Esch - WHC

 Bennekom - FC Zutphen

 DOS '37 - KHC

 Vroomshoopse Boys - Nunspeet

 DUNO D. - Hulzense Boys

 Berkum - SVZW

 Go-Ahead K. - DETO

1-2

1-0

3-0

0-3

5-2

2-0

3-2

 15 oktober (r7-p1) 

 29 oktober (r8-p1) 

 FC Zutphen - KHC

 DETO - DUNO D.

 Nunspeet - Berkum

 Hulzensche Boys - De Esch

 Go-Ahead K. - Bennekom

 WHC - DOS '37

 SVZW - Vroomshoopse Boys

3-1

0-2

1-1

4-0

2-2

3-3

2-0

 De Esch - Nunspeet

 Bennekom - SVZW

 DOS '37 - FC Zutphen

 Vroomshoopse Boys - DETO

 KHC - WHC

 DUNO D. - Go-Ahead K.

 Berkum - Hulzense Boys

0-1

4-2

4-4

1-2

1-4

3-0

4-1

 5 november (r9-p2) 

 12 november (r10-p2) 

 Bennekom - DOS '37

 WHC - Berkum

 SVZW - Go-Ahead K.

 DETO - Hulzense Boys

 Nunspeet - DUNO D.

 KHC - De Esch

 FC Zutphen - Vroomshoopse Boys

3-1

1-1

3-1

1-2

0-0

5-2

0-1

 SVZW - Nunspeet

 Vroomshoopse Boys - De Esch

 Hulzense Boys - Bennekom

 DETO - DOS '37

 Berkum - FC Zutphen

 DUNO D. - WHC

 Go-Ahead K. - KHC

3-0

2-1

0-1

0-3

3-0

1-1

2-2

 26 november (r11-p2)

 3 december (r12-p2)

 De Esch - SVZW

 Bennekom - Vroomshoopse Boys

 DOS '37 - Berkum

 FC Zutphen - DUNO D.

 WHC - Go-Ahead K.

 KHC - Hulzense Boys

 Nunspeet - DETO

0-4

4-0

2-4

3-4

2-1

5-1

4-0

 Go-Ahead K. - De Esch

 Berkum - Bennekom

 DUNO D. - DOS '37

 Hulzense Boys - Vroomsh. Boys

 Nunspeet - FC Zutphen

 SVZW - WHC

 DETO - KHC

2-1

1-1

3-1

0-2

4-0

1-2

0-3

 10 december (r13-p2)

 28 januari (r14-p2)

 De Esch - Berkum

 Bennekom - DETO

 DOS '37 - Hulzense Boys

 Vroomshoopse Boys - DUNO D.

 FC Zutphen - Go-Ahead K.

 WHC - Nunspeet

 KHC - SVZW

1-7

3-0

4-3

0-6

3-2

1-0

4-3

 DETO - De Esch

 Go-Ahead K. - DOS '37

 Berkum - Vroomshoopse Boys

 Nunspeet - KHC 

 SVZW - FC Zutphen

 Hulzense Boys - WHC

 DUNO D. - Bennekom

1-2

2-3

3-0

4-1

afg

afg

afg

 4 februari (r15-p2) 

 11 februari (r16-p2) 

 De Esch - DUNO D.

 Bennekom - Nunspeet

 DOS '37 - SVZW

 Vroomsh. Boys - Go-Ahead K.

 FC Zutphen - Hulzense Boys

 WHC - DETO

 KHC - Berkum

0-4

1-0

1-0

0-1

4-2

2-1

1-7

 Vroomshoopse Boys - KHC

 DETO - FC Zutphen

 DUNO D. - Berkum

 WHC - Bennekom

 Go-Ahead K. - Nunspeet

 De Esch - DOS '37

 Hulzense Boys - SVZW

2-1

0-2

afg

afg

afg

afg

afg

 18 februari (r17-p2)

 4 maart (inhaal r14-p2)

 DOS '37 - Vroomshoopse Boys

 FC Zutphen - WHC

 KHC - DUNO D.

 SVZW - DETO

 Nunspeet - Hulzense Boys

 Berkum - Go-Ahead K.

 Bennekom - De Esch

1-2

0-4

1-1

1-0

3-1

1-1

5-2

 SVZW - FC Zutphen

 Hulzense Boys - WHC

 DUNO D. - Bennekom

4-2

0-1

1-2

 11 maart (r18-p3)

 18 maart (r19-p3)

 De Esch - KHC

 Vroomshoopse Boys - FC Zutphen

 DOS '37 - Bennekom

 Berkum - WHC

 Go-Ahead K. - SVZW

 Hulzense Boys - DETO

 DUNO D. - Nunspeet

1-2

3-3

2-0

3-2

3-2

1-2

2-1

 SVZW - Berkum

 DETO - Go-Ahead K.

 WHC - De Esch

 FC Zupthen - Bennekom

 KHC - DOS '37

 Nunspeet - Vroomshoopse Boys

 Hulzense Boys - DUNO D.

0-3

0-0

2-1

1-0

0-1

1-2

0-4

 25 maart (r20-p3)

 1 april (r21-p3)

 De Esch - FC Zutphen

 Bennekom - KHC

 DOS '37 - Nunspeet

 Vroomshoopse Boys - WHC

 Go-Ahead K. - Hulzense Boys

 DUNO D. - SVZW

 Berkum - DETO

2-1

5-1

1-3

1-2

3-2

2-2

2-1

 WHC - KHC

 Nunspeet - De Esch

 SVZW - Bennekom

 FC Zutphen - DOS '37

 DETO - Vroomshoopse Boys

 Go-Ahead K. - DUNO D.

 Hulzense Boys - Berkum

2-1

5-0

1-3

2-1

1-0

1-1

1-6

 8 april (22r-p3)

 15 april (inhaal r16-p2) 

 De Esch - Hulzense Boys

 Bennekom - Go-Ahead K.

 DOS '37 - WHC

 Vroomshoopse Boys - SVZW

 KHC - FC Zutphen

 DUNO D. - DETO

 Berkum - Nunspeet

1-2

2-2

2-2

3-0

1-1

4-1

3-0

 DUNO D. - Berkum

 WHC - Bennekom

 Go-Ahead K. - Nunspeet

 De Esch - DOS '37

 Hulzense Boys - SVZW

4-2

5-1

0-4

3-1

0-7

 22 april (r23-p3)

 29 april-2 mei (r24-p3)

 De Esch - Vroomshoopse Boys

 Bennekom - Hulzense Boys

 DOS '37 - DETO

 FC Zutphen - Berkum

 WHC - DUNO D.

 KHC - Go-Ahead K.

 Nunspeet - SVZW

2-2

2-3

3-2

1-2

1-2

2-4

1-4

 29: SVZW - De Esch

 29: Vroomsh. Boys - Bennekom

 29: Berkum - DOS '37

 29: DUNO D. - FC Zutphen

 29: Go-Ahead K. - WHC

 29: Hulzense Boys - KHC
 
02: DETO - Nunspeet

2-0

0-2

1-0

3-1

3-6

1-2

2-0

 6 mei (r25-p3)

 13 mei (r26-p3)

 De Esch - Go-Ahead K.

 Bennekom - Berkum

 DOS '37 - DUNO D.

 Vroomsh. Boys - Hulzense Boys

 FC Zutphen - Nunspeet

 WHC - SVZW

 KHC - DETO

2-3

1-1

1-4

3-0

0-1

2-2

1-3

 Berkum - De Esch

 DETO - Bennekom

 Hulzense Boys - DOS '37

 DUNO D. - Vroomshoopse Boys

 Go-Ahead K. - FC Zutphen

 SVZW - KHC

 Nunspeet - WHC

12-1

2-0

0-1

3-0

7-4

4-1

2-3

 

 Alle uitslagen (m)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1.

 De Esch

X

1-5

3-1

2-2

2-1

1-2

1-2

0-4

1-6

0-1

0-4

1-7

2-3

1-2

2.

 Bennekom

5-2

X

3-1

4-0

1-0

3-2

5-1

4-2

3-0

1-0

1-4

1-1

2-2

2-3

3.

 DOS '37

1-0

2-0

X

1-2

4-4

2-2

3-0

1-0

3-2

1-3

1-4

2-4

0-2

4-3

4.

 Vroomshoopse Boys

2-1

0-2

1-0

X

3-3

1-2

2-1

3-0

1-2

0-3

0-6

1-3

0-1

3-0

5.

 FC Zutphen

4-2

1-0

2-1

0-1

X

0-4

3-1

0-4

2-1

0-1

3-4

1-2

3-2

4-2

6.

 WHC

2-1

5-1

3-3

1-0

3-2

X

2-1

2-2

2-1

1-0

1-2

1-1

2-1

7-1

7.

 KHC

5-2

0-3

0-1

1-1

1-1

1-4

X

4-3

1-3

3-2

1-1

1-7

2-4

5-1

8.

 SVZW

2-0

1-3

1-0

2-0

4-2

1-2

4-1

X

1-0

3-0

1-3

0-3

3-1

3-1

9.

 DETO

1-2

2-0

0-3

1-0

0-2

2-3

0-3

0-2

X

2-0

0-2

0-0

0-0

1-2

10.

 Nunspeet

5-0

2-1

0-2

1-2

4-0

2-3

4-1

1-4

4-0

X

0-0

1-1

2-1

3-1

11.

 DUNO D.

1-2

1-2

3-1

3-0

3-1

1-1

4-1

2-2

4-1

2-1

X

4-2

3-0

5-2

12.

 Berkum

12-1

1-1

1-0

3-0

3-0

3-2

4-2

2-0

2-1

3-0

3-1

X

1-1

4-1

13.

 Go-Ahead K.

2-1

2-2

2-3

2-0

7-4

3-6

2-2

3-2

3-2

0-4

1-1

0-5

X

3-2

14.

 Hulzense Boys

4-0

0-1

0-1

0-2

1-2

0-1

1-2

0-7

1-2

0-4

0-4

1-6

1-6

X

 

 

**********

 

Beker: 2e k.o.-ronde
 Programma: 19 november       

Go-Ahead K. - Voorwaarts T.

2-0

  

 Go-Ahead K. naar 4e k.o.-ronde

   

Beker: 1e k.o.-ronde
 Programma: 22 oktober       

Go-Ahead K. - Berkum 2 (G wns)

0-0

  

 Go-Ahead K. naar 2e k.o.-ronde

   

Beker: groep 1 94 (seizoen 2016-2017)

 

Programma: 20 augustus

Programma: 23 augustus

Tonego - Unicum

Go-Ahead K. - West Frisia

1-7

4-1

Unicum - West Frisia

Go-Ahead K. - Tonego

0-0

5-0

 

Programma: 27 augustus

  

Unicum - Go-Ahead K.

West Frisia - Tonego

2-3

4-2

  

 

 

Eindstand: na 27 augustus

pl.

 team

gs

w

g

v

pt

v-t

ds

mp

1.

  Go-Ahead K. *

3

3

0

0

9

12-3

+9

0

2.

  Unicum *

3

1

1

1

4

9-4

+5

0

3.

  West Frisia

3

1

1

1

4

5-6

-1

0

4.

  Tonego

3

0

0

3

0

3-16

-13

0
  Go-Ahead K. en Unicum naar volgende ronde