Rtv header 03

beker Set Up IJ.

BEKER MANNEN

  

Beker: regio Noord - FINALE (seizoen 2016-2017)

Wedstrijd: 13 mei

Flash/Veendam - Krathos

1-3

 

Beker: regio Noord - halve finales (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden:  28 maart-10 april

28: Flash/Veendam* - Side-Out
* door naar finale

3-0

10: SVI - Krathos*

0-3

 

Beker: regio Noord - kwartfinales (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden: 2 maart-16 maart

02: Rouveen - Krathos*
02: Side-Out* - Emmen '95

* door naar halve finale

0-3

3-2

15: Leevoc - Flash/Veendam*

16: SVI* - DBS

1-3

3:1

  

Beker: regio Noord - achtste finales (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden: 12 december-9 februari

12: DBS* - OPM Heerenveen 2
20: Set Up IJ. - Rouveen*

10: Dac - SVI*

12: Flash Nieuwleusen - Leevoc*

* door naar kwartfinale

3-0

2-3

0-3

2-3

30: vv Trias - Flash/Veendam*

02: Side-Out* - Olympia

09: Veracles 2 - Emmen '95*

1-3

3-1

0-3

  

Beker: regio Noord (seizoen 2016-2017)

2e ronde A:  16 november

Pegasus - Set Up IJ.

0-3

Set Up IJ. naar achtste finales  

   

Beker: regio Noord (seizoen 2016-2017)

1e ronde A:  21 oktober

Dalen - Set Up IJ.

0-3

Set Up IJ. naar 2e ronde  

 

********** 

BEKER VROUWEN

 

Beker: regio Noord - FINALE (seizoen 2016-2017)

Wedstrijd: 13 mei

DOS (Kollumerzwaag) - BA/Voorsterslag 2

3-1

 

Beker: regio Noord - halve finales (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden:  8-11 april

08: VVH 2 - DOS (Kollumerzwaag)*
* door naar finale

1-3

11: BA/Voorsterslag 2 - Reflex 4

3-1

  

Beker: regio Noord - kwartfinales (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden: 14 februari-7 maart

14: DOS (K'zwaag)* - Espel/Creil
20: Leevoc 3 - BA/Voorsterslag 2*
* door naar halve finale

3-1

1-3

21: Reflex 4* - Vovem '90 3
07: VVH 2* - AVC '69 4

3-1

3-0

  

Beker: regio Noord - achtste finales (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden: 20 december-1 februari

20: Reflex 4* - DIOS 2

24: Espel/Creil* - DBS 2

25: AVC '69* - vc Joure 3

25: Set Up IJ. - VVH 2*
* door naar kwartfinale

3-0

3-0

3-2

2-3

30: Vovem '90* 3 - ODS 2

31: VVH 3 - DOS (Kollumerzwaag)*
01: Leevoc 3* - Molkwar

01: BA/Voorsterslag 2* - Sparta

3-0

1-3

3-0

3-1

  

Beker: regio Noord - tussenronde (seizoen 2016-2017)

Wedstrijden: 14 december

Set Up IJ. - HeVoC 89 4
Set Up IJ. door naar achtste finales

3-2

     

Beker: regio Noord - 2e ronde D (seizoen 2016-2017)

2e ronde:  23 november

Wijthmen - Set Up IJ.

1-3

 Set Up IJ. naar 2e ronde  

    

Beker: regio Noord - 1e ronde D (seizoen 2016-2017)

Wedstrijd:  22 september

Dalvo 2 - Set Up IJ.

0-3

 Set Up IJ. naar 2e ronde