Rtv header 03

Beker

Districtsbeker Oost 2016/2017 - totaaloverzicht

Mannen groep 1 - categorie A

Laatste bewerking:

zondag 21 mei 2017 21:20

  

FINALE: veld csv Apeldoorn 

20/5/17

 csv Apeldoorn - Sparta Nijkerk (csv A wns) 2-2

 

Halve finales (4)

 DFS - csv Apeldoorn 0-2    Sparta Nijkerk - SDC Putten 5-0

 

Kwartfinales (8)

 De Bataven - csv Apeldoorn 2-3   DUNO D - Sparta Nijkerk 2-4 
 DFS - DVS '33 2 2-0   SDC Putten - Silvolde 1-0 

  

1/8 finales (16)

 SDC Putten - AVW '66 7-0  VSCO '61 - DUNO D 0-2
 Silvolde - Oranje Nassau 5-0  Orion - csv Apeldoorn 1-3
 De Bataven - Longa '30 1-0  Sparta Nijkerk - AWC 5-0
 DVS '33 2 - Enter Vooruit (D wns) 1-1  DFS - BWO 2-1

 

4e k.o.-ronde (32)

 01. BWO - Dierense Boys 2-0  09. Oranje Nassau - Alverna 4-1
 02. FC Trias - csv Apeldoorn 2-8  10. SDC Putten - Dinxperlo 3-0
 03. Sparta Nijkerk - Germania 5-2  11. Nunspeet - Longa '30 1-3
 04. De Bataven - RKZVC 2-1  12. Silvolde - SVI 4-2
 05. VSCO '61 - Bemmel  (V wns) 1-1  13. DVS '33 2 - Grol 1-0
 06. Excelsior '31 - Orion 0-1  14. DUNO D - AZSV 4-2
 07. AVW '66 - DCS (A wns) 0-0  15. NSC Nijkerk - AWC 0-1
 08. DFS - Heino 5-0  16. Enter Vooruit - Go-Ahead K. 4-2

 

3e k.o.-ronde (14)

 asv Dronten - Heino (H wns) 2-2  AWC - Bennekom 5-0
 DVS '33 2 - Rohda Raalte 1-0  Stevo - Enter Vooruit 2-3
 VVOG 2 - VSCO '61 (VSCO wns) 1-1  RKZVC - Rigtersbleek (RKZVC wns) 2-2
 Veluwezoom (zat) - De Bataven 1-3         

 

2e k.o.-ronde (78)

 Witkampers - FC Trias 1-2  Sparta Nijkerk - Veensche Boys 3-1
 Heeten - Rohda Raalte 0-5  Lelystad '67 - csv Apeldoorn 1-6
 BVC '12 - Bemmel 0-4  Bennekom - RKHVV 3-1
 MASV - AWC 0-12  Nijmegen - DUNO D 0-13
 Concordia W. - DCS 2-3  DTS Ede - DFS 0-2
 DIO '30 - AVW '66 0-2  DZSV - Excelsior '31 0-1
 Grol - De Tukkers 3-0  Stevo - Eilermark 5-0
 RKZVC - De Tubanters 1897 5-2  DETO - Longa '30 1-2
 Orion - DVC '26 2-0  Tubantia - AZSV 2-3
 DVS '33 2 - Lemelerveld 3-2  Voorwaarts V. - Oranje Nassau 1-2
 Pax - Veluwezoom (zat) 1-3   Enter Vooruit - NEO 4-2
 WHC - Nunspeet 0-3  Excelsior '31 2 - Silvolde 1-3
 DOS Kampen - NSC Nijkerk 3-5  DOS '37 - Rigtersbleek 2-3
 Zeewolde - SDC Putten 1-6  EMOS - BWO (B wns) 2-2
 DES - Heino 0-2  Alverna - Union (A wns) 1-1
 asv Dronten - SC Overwetering 1-0  Germania - FC Jeugd (G wns) 1-1
 SVI - Vaassen 3-0  Dierense Boys - Eldenia 1-0
 VVOG 2 - Sp. Teuge 5-1  Quick 1888 - De Bataven 0-1
 Zwart Wit '63 - VSCO '61 1-2  Juventa '12 - Dinxperlo 2-3
 Go-Ahead K. - Voorwaarts T. 2-0

  

1e k.o.-ronde (156)

 OWIOS - DVS '33 2 1-3  Swift '64 - SDC Putten 0-4
 Angeren - Nijmegen/Krayenhoff 2-5  Go-Ahead K. - Berkum 2 (G wns) 0-0
 Woezik - Veluwezoom (zat-V wns) 2-2  DETO - Wijhe '92 3-1
 Oranje Nassau - Saasveldia 3-1  VVOG 2 - IJVV 4-1
 Berkum - VSCO '61 1-2  Veensche Boys - FC Horst 4-0
 Sp. Teuge - Albatross 4-1  Bennekom - Elistha 11-1
 Voorwaarts T. - Driel 4-3  DUNO D - Terschuurse Boys 5-0
 Bemmel - Loenermark 4-0  Trekvogels - DTS Ede 3-5
 AWC - Brakkenstein 2-1  csv Apeldoorn - SML 3-0
 AJC '96 - EMOS 1-2  Eefde - Voorwaarts V. 1-3
 Rigtersbleek - Barbaros 3-2  Tubantia - De Esch 4-1
 De Tukkers - Bon Boys 2-1  Victoria '28 - Excelsior '31 2-4
 DVC '26 - AZC (D wns) 3-3  Enter V. - Suryoye-Mediterraneo 4-1
 DZC '68 - Silvolde 2-5  AZSV - Zelos 4-1
 Twenthe - RKZVC (R wns) 1-1  Juventa '12 - Borne 4-0
 KSH - FC Trias 1-2  Heeten - Dieze West 5-2
 SDV Barneveld - AVW '66 (A wns) 2-2  Keijenburgse Boys - Pax 2-3
 Echteld - DFS 0-5  sc Overwetering - Diepenveen 5-2
 DZSV - Doetinchem 1-0  Vaassen - De Zweef 1-0
 Heino - Heerde 9-0  Eldenia - Achilles '29 5-0
 Orion - sc Millingen 3-0  BVC '12 - SCH 4-0
 De Bataven - Activia 6-0  Germania - Jonge Kracht 3-0
 Rood Wit - MASV 0-6  Union - ONA '53 3-1
 Wilhelminaschool - Stevo 1-3  Alverna (zon) - SCE 3-2
 BWO - Vogido 3-2  OVC '85 - Quick 1888 1-6
 NEO - Luctor et Emergo 4-3  DCS - Groesbeekse Boys (D wns) 0-0
 Marinberg - SVI 1-5  Groessen - Dierense Boys (DB wbs) 1-1
 Lutten - DOS '37 1-2  UHC - FC Jeugd 0-6
 Zwart Wit '63 - Turkse Kracht (zon) 2-0  DIO '30 - Arnhemse Boys 3-0
 Oene - Zeewolde 1-4  SCP - RKHVV 1-5
 Lemelerveld - Gramsbergen (L wns) 1-1  sc Enschede - Witkampers 1-4
 Sparta Nijkerk - EFC '58 10-1  Ruurlo - Concordia W. 1-4
 Lelystad '67 - CSV '28 5-3  AD '69 - Dinxperlo 1-3
 Hierden - WHC 0-3  Grol - Hector 5-0
 ASC '62 - DOS Kampen 1-4  De Tubanters 1897 - Vorden 2-1
 Nunspeet - Zwolsche Boys 5-0  Oldenzaal - Excelsior '31 2 1-4
 DES - EMMS 3-1  Longa '30 - Warnsveldse Boys 3-2
 Turkse Kracht (zat) - NSC 0-2  Rohda Raalte - Bruchterveld 7-0
 asv Dronten - Unicum 4-1  Achilles '12 - Eilermark (E wns) 2-2

 

FINALE: veld